| bubu_1541 a întrebat:

am o intrebare.
am sa incep asa:
intr-o sambata am iesit in oras, fiind ziua mea cu fetele am baut un pic neam ametit putin dar nu a fost nimic grav.acolo am cunoscut un baiat dragut doar ca cu 5 ani mai mare decat mine. tipul a fost foarte dragut cu mine si asa mai departe nu sa atins de mine. in final ne-am sarutat si el a plecat o saptamana nu am stiut nimic de el.nici cum il cheama unde sta nimic... urmatoarea sambata cand ne pregateam sa iesim din nou in acelasi local o prietena care a fost cu mine in aceea seara la gasit pe hi5 am aflat idul lui si tot am reusit sa il chemam in local in seara aceea.neam uitat unul la celalalt si nu am vb deloc.eu jucam darts si el a venit acolo in spatele meu fara sa zica ceva.problema era ca el era cu prietenii lui. nu ii puteam zice nimic poate imi si era un pic rusine. dar in fine. tipul a plecat si am continuat sa vorbim din cand in cand pe mess.problema mea e ca imi place foarte mult si chiar tin la el. mi-a dovedit ca este un baiat de treaba si calumea. numai ca nu stiu ce sa fac sa il las sa actioneze el primul sau sa aflu daca el ma place si apoi sa ii marturisesc? HELP

2 răspunsuri:
| ThrustMe a răspuns:

Daca te-a sarutat cred ca te place, dar nu se stie ce s-a intamplat cat n-ai aflat nimic de el.Convoaca-l la o intalnire intre 4 ochi, la cina big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa'l sa ti-l bage sh el. daca tot e dragut sh cu 5 ani mai mare ca tine laughing)