| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare aseara am stat cu o tigare dunhill albastra aprinsa in gura dar nu am tras deloc din ea am stat cam 5-6 secunde sa-mi faca un prieten poza. dupa ce a terminat i-am dato inapoi si cand am suflat imi mirosea gura.Nu am tras din ea. Vreau sa stiu doar daca miau fost afectate organele genitalea, tenul adica pielea, circulatia sangelui creierul etc

3 răspunsuri:
| micutadhampir a răspuns:

Nuuuuuu

| miranda a răspuns:

Nu-ti fa griji, nu au fost afectate. Dar e normal daca o tii putin in gura sa se simta mirosul, chiar daca nu inhalezi fumul.

| caporalul a răspuns:

Ma acu adica fii serios daca tie tia afectat(...)da alora ce fumeaza aprox. 5 pachete pe zi de aia ce mai zici
deci nu