| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare.Aseara am stat cu o tigare dunhill albastra aprinsa in gura vreo 5-6 secunde cat sa-mi faca un prieten poza dar nu am tras nici in gura si nici in plamani. Dupa ce mi-a facut poza prietenul acela i-am dat inapoi tigara si dupa ce am suflat imi mirosea gura. Vreau doar sa stiu daca mi-a afectat parul, tenul adica pielea, circulatia sangelui creierul si alte cele
Va multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| PixieJustMe a răspuns:

Nu iti va afecta nimic o data in viata nu stricawinking
Funda pls

3 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Doamne, ce intrebare...
Cum sa-ti faca rau daca n-ai tras din ea? Sau e blestemata? smug
Iti zic eu sigur, n-ai nimic, nu te ingrijora.

| JuVeTe a răspuns:

Atata timp cat nu ai tras in plamani nu te afecteaza cu absolut nimic

| Maothecat a răspuns:

Daca ai tinut doar o singura data nu ti se afecteaza. tenul si celelalte se afecteaza de la fumatul excesiv, asa ca stai linistit!