| cry99 a întrebat:

am o intrebare cam ridicola si greu de explicat, prietenul meu vrea sa ma sarute,frantuzeste binenteles ca asa un amarat de pupic pe gura a primit o gramada in felul acesta. este o imensa problema. el s.a mai sarutat pana acum de o gramada de ori de fapt cu toate prietenele lui de pana acum,iar eu nu, si el a tot incercat sa-mi bage limba in gura dar de fiecare data ma pierdeam si tineam buzele stranse cat sa nu o poata face. cel mai mult imi este frica ca nu habar ce trebuie sa faca limba mea in gura lui, el mi.a tot spus sa am incredere in el,ca nu o sa rada de mine si ca o sa iasa bine. Dar totusi tot imi este teama, ( ca o sa fie ridicol,moment) va rog dati.mi niste sfaturi,dar nu in batjocara ca de acele comentarii nu am nevoie,dar nici gen : las' ca vine de la sine, ca nu, nu este asa deloc sau cel putin in cazul meu nu se intampla asta! ACORD FUNDITA CELUI MAI DETALIAT RASPUNS. Va multumesc anticipat! Va puup! :*

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu te ingrijora lasa-te dusa de val.Incercarea moarte nu are nu? De ce iti e frica? Incearca si vei vedea ca nu trebuie sa iti faci griji.Pa,pa

| tranquila1 a răspuns:

:) Bagi si tu limbuta si faci niste miscari pe acolo ( umezesti buzele intai ) :) sunt tot felul de tutoriale uite eu iti dau unul : http://www.codrosu.ro/......tat-video/ Ai aici mai multe informatii ☺ oricum tu sa tii cont de sfaturile de aici :) :) si sa te lasi dusa de val...sa nu fii incordata. Succes! :* Sa imi spui cum a fost! :*