| DarkShadow206 a întrebat:

am o intrebare care ma derutat rau de tot si vreau pe cineva care poate sa-mi raspunda concret. Cum fac sa ma transfer de la un liceu la altul? Unii mi-au spus ca trebuie sa ma duc la liceul meu ca sa fac cerere si pe urma sa ma duc la liceul care vreau sa ma transfer, altii mi-au spus ca trebuie sa ma duc la liceul care vreau sa ma transfer si imi da o fisa de aprobare si pe urma sa ma duc la liceul meu si altii mi-au spus ca trebuie sa merg la inspectorat ca sa fac cerere si mai mi-au spus unii ca cica se si plateste la inspectorat. Eu numai inteleg nimic, sunt confuz, nu stiu ce sa mai cred, daca e cineva care sa mai transferat sau cineva care stie EXACT cum se face sa-mi zica cat mai repede. Multumesc pentru timpul acordat si pentru raspunsurile pe care mi le dati.

1 răspuns:
| Emilutza a răspuns:

Buna sunt Emi si pot sa te ajut cu nelamurirea tha. deci trebuie sa te duci la dirginta si sa.i zici ca vr sa te transferi la liceul respectiva.Te duce la director si iti da o fisa de transfer si trebuie sa o completeze parintii big grin tai. Apoi trebuie sa te duci la liceul "..." si ii dau acea fisa si te.ai transferat. Dupaia stii cred ca o sa te duca intr.o cls si iti incepi orele normale happy.Bye Bye :*. Daca e vreo neintelegere id meu este emy_lol96@yahoo.com