| MatzaMieunatoare a întrebat:

Am o intrebare:
Cum deparolez calculatorul? Mama mi l-a parolat ca stau prea mult pe el.Nu am mai stat pe el de 1 an...I-am zis sa ii scoata parola si nu vrea,si acum intru doar cand vrea ea. Apare cand il deschid ecranul albastru, sus scrie numele meu si apare o caseta in care scrie introduceti parola sau asa ceva.
Vreau sa stiu unde apas ca sa il deparolez.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ibogdan97 a răspuns:

Poti reinstala windows-ul sau cand iti da voie pe el sa creezi un cont nou fara sa pui parola.
Mai poti incerca optiune recovery din Control Panel.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine nu iti spun.Ca mama ta procedeaza corect.Ai suparat-o cu ceva de ti-a parolat pc-ul.O seara buna!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Lasa ca e mai bine fara ca parca maine vad ca intrebi chestii ciudate

| xStixx a răspuns:

Crede-mă, ea îţi vrea doar binele, ai să vezi pe viitor cât bine ţi-a făcut.
Serios vorbesc, o zi frumoasă! ^_^