| Shukala a întrebat:

Salut,TPU! Am o intrebare, cum sa-mi conving parintii sa ma lase o saptamana in cantonament prin Tara? Merg cu prietenii de la LPS, si cu un prieten de la bloc, si cu el mai vine unchiu-sau, care are grija de noi o saptamana... Am si un fratior de 5 ani cu care trebuie sa stau, si mama mereu e plecata la servici, si e departe, de asta nu ma lasa...( Apropo, am 12 spre 13 ani)
Deci, ce sa-i zic sa ma lase?
Plzzz Vreau raspuns urgent, cantonamentul e in vacanta...

1 răspuns:
| Darius392 a răspuns:

Spune-le ca e un moment important in viata ta, in care poti cunoaste lucruri si persoane interesante.