| shadday a întrebat:

am o intrebare

daca timp de 2 ani nu faci sex. vaginu se poate largi?
am o nelamurire destul de mare in privinta asta, pentru ca la acel contac sexual aproape ca nu simnteam nimic...
mi-a spus ca a facut o singura data cu fostul prieten si asta s-a intamplat cu 2 ani in urma... vreau un raspuns care sa ma lamureasca putin... va multumesc

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dar știi tu cât era de „largă" acum 2 ani? Faptul că tu „aproape nu simțeai nimic" înseamnă două lucruri:
- nu ești destul de „dotat" (cel puțin d.p.d.v. al grosimii) pentru ea;
- ea nu știe să-și folosească mușchii vaginali. Ar trebui să facă niște exerciții Kegel. Astea o vor ajuta și pe viitor.

Răspuns utilizator avertizat
| lucifer12345678 a răspuns:

Se strange nu se largeste
dar poate esti tu de vina
sau ea daca a facut-o o singura data acum 2 ani iti dai seama ca nu stie ce sa faca