| eusebiu27 a întrebat:

am o intrebare daca urmez la liceu un profil stiinte sociale la ce facultati pot da si numele va rog chiar nu am idee?

2 răspunsuri:
| Curious1010 a răspuns:

Poti sa la universitatea nicolae titulescu din Bucuresti sau la facultatea de stiinte sociale din Craiova, dar poti sa dai oriunde vrei, bafta.

| angelcore a răspuns:

Poti da la orice facultate doresti, atat timp cat de pregatesti ( in cazul in care la facultatea respectiva se da examen) si iei nota mare la bac (in cazul in care admiterea se face cu concurs de dosare) eu am fost la tehnologic, protectia mediului si acum ma duc pe informatica. sper ca te am ajutat.