| GhostRider2 a întrebat:

Salut, TPU am o intrebare dar nu legata de mine asa in general
Poti deveni potent de la laba de ex de 2 ori pe zi sa faci poti deveni potent?

Răspuns Câştigător
| seen a răspuns:

Omu scade potenta de la laba sa devi potent cam greu dar potenta scade cand te masturbezi singur pentru ca inveti trupu sa simta extaz numai cand te joci tu cu tinenu si cand un san de lasa jos jos jos pana intre picioare si un sfarc ati mangaie capsorul
Ps daca citesti asta si te exciti esti potent daca nu n-ai ce face dai pe viagracand te duci la dame si gata

1 răspuns:
| Anonimus231463 a răspuns:

Lasa-te de laba fa-ti o prietena