| tears a întrebat:

am o intrebare. Dar sa imi raspundeti sincer ce credeti
deci eu cu clasa mea facem un gratar dar lau anticipa si e miine e si ziua mamei mele ce sa fac;(

Răspuns Câştigător
| KenVyQ a răspuns:

Incurcata situatie.In primul rand incearca sa o bine dispui pe mama ta si sa-i oferi cat mai multe momente frumoase. Poti vorbi cu clasa ta sa o faca in alta zi sau sa-i spui ca nu poti veni pentru ca ai o problema acasa si vor intelege.Acum depinde si de mama ta... daca va intreba daca nu ai alta planificare ii poti spune de gratarul acela si daca ea spune sa te duci poti sa te duci. Orice parinte vrea tot ce-i mai bun pentru copilul sau. Poate ca se va simti singura dar va fi cu sufletul impacat pentru ca i-ai oferit alte momente mai frumoase. Sper ca te-am ajutat si Paste Fericit! Funda?:X

| tears explică (pentru KenVyQ):

Mersi de ajutor.

| KenVyQ a răspuns (pentru tears):

Npk:

6 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Gramatica limbii romane. Foloseste-o.

| tears explică (pentru RainboyDash):

Eu nu sunt romama si daca nu shtii nu comenta
in plus am folosit-o.

| dianast a răspuns:

Poti sa faci gratarul in alta parte, la altcineva sau undeva la aer. Las-o pe mama ta se se bucure de ziua sa. happy

| tears explică (pentru dianast):

Dar nu facem la mine acasa facem in parcul scolii big grin
nu vreau sa se supere mama ca o las de ziua ei...;;(