| Alesskina a întrebat:

Am o intrebare! Deci cine imi da niste idei de jocuri la o party cu clasa! Sa fie cool si nu de genu sticluta! Mersi anticipat! Si ca sa fie o intrebare voi ce jucati sau cum va distrati la asa o petrecere!

1 răspuns:
| aculaR18 a răspuns:

Nu stiu de ce nu ai primit niciun raspuns pana acum, dar uite aici cateva jocuri http://cristinasblog.wordpress.com/......etreceri/. Si eu am incercat cateva dintre ele si sunt chiar dragute. Nu stiu daca-ti mai trebuie acum... dar eeh :)))