| george_3250 a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare,fac sala de o luna, as putea sa iau proteine? Daca da de care imi recomandati?
P.S.am 15 ani sunt baiat si 71 kg.

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Salut.Am prieteni care fac sala si am habar.Iti recomand sa nu folosesti proteinele acelea gen dopping doar proteine " vitamine" ..se gasesc in niste cutii de 4 kg sau 1 kg acuma depinde cum e.Modul de preparare este unul simplu->pur si simplu amesteci acea pudra cu lapte si faci un shake dupa fiecare antrenament.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Nu existe "proteine gen doping" sau "proteine vitamine", sunt chestii COMPLET DIFERITE.

Tu esti IDIOT? n-ai citit o carte in viata ta si explici din ce-ti amintesti din fratii Grimm?

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru Cosmin86):

In primul rand ar cam trebui sa-ti revizuiesti limbajul de " cartier" pe care l-ai invatat de la parinti.In al doilea rand, daca nu poti sa faci diferenta du-te frate la un doctor si intreaba-l frate care e diferenta. Daca tu nu ai auzit de proteine care doar te umfla si de proteine care te ajuta la fiecare antrenament e problema ta, insa nu te da in spectacol.
PUNCT!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Arata-mi te rog o proteina care doar te umfla.

p.s. : discut cu medici si citesc articole in domeniu de ani de zile, e hobby-ul meu

Astept sa-mi arati.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Nu poti sa-mi arati, nu? laughing

tu nici macar nu stii ce e aia o proteina, dar comentezi ca "stii tu" si ma trimiti pe mine sa intreb medici rolling on the floor

vai de capul meu rolling on the floor