| BunaZiuaMerio a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare.Gemenii cresc in acelasi timp, la fel de mult? Cand vor fi adulti vor arata la fel sau altul o sa fie mai inalt si unul mai scund?

Acum pentru gemenii baieti. Vocea li se schimba in acelasi timp sau unuia i se ingroasa mai devreme decat altuia? O sa aiba aceeasi vocea dupa aceea?

Adica pana acum nu m-am intrebat niciodata.

Răspuns Câştigător
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Unchii mei sunt gemeni. Eu nu știu cum au fost în adolescență pentru că nimeni nu are de gând să-mi povestească, dar știu sigur că au personalități diferite. Unul dintre ei muncește-n Franța, iar al doilea este aici în România. Doar că chestia este că al doilea va crea în câteva zile (dacă nu a început) o dependență de alcool, pe când cel din Franța nu bea prea mult. Au voci diferite. Cel din România vorbește cu accent mai țărănesc (Maramureș) și vorbește destul de repede, iar cel din Franța vorbește mai lent și literar.
Ei sunt cred că la fel de înalți.
Nu știu dacă e coincidență, dar ambii au peste 30 de ani și „coincidența ar fi" că ei nu au iubită. Și dacă au (poate n-am aflat eu încă posibil), nu au gânduri de căsătorie.
tongue
Am scris prea mult. Nu?

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Geaman nu e tot una cu identic.