| KolG a întrebat:

am o intrebare mai populara, va rog fara raspunsuri rautacioase., Deci, e o fata care e interesata de mine dar nu se arata, a inceput sa imi placa de ea si nu stiu cum sa ii zic si nu vreau raspunsuri cu iesit in oras sau cadouri, de unde sunt eu, astea la fete li se par prea de moda veche....As iesi cu ea pe afara dar nu stiu ce sa zic..ma emotionez si nu mai am cuvinte, n-am subiecte(n-am mai avut o relatie serioasa)...ar fi c-am 2 pareri, cum sa o bag in seama pe wap si despre ce sa discut cu ea. Fundita! Va rog din nou, fara raspunsuri rautacioase, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Noonehereyet a răspuns:

Deci...Cum spuneam ii spui "Buna", dar nu inainte sa te asiguri ca stii ce-i place( sa deseneze, sa citeasca, sa cante etc.) si vorbeste despre subiectul acela. Si sincer acum, iesitl in oras nu e de moda veche( doar daca nu iesi in oras la propriu laughing ). Poti s-o inviti( la moemntul potrivit) la patinaj, sa mancati ceva, sa te plimbi prin mall, la o plimbare prin parc etc. ( conteaza ce-i place ei). SI NEVER EVER NU DUCE O FATA LA FILM LA PRIMA INTALNIRE DOAR DACA NU VREI SA FIE ULTIMA. La prima intalnire trebuie sa comunicati mult si statul 2 ore intr-o camera intunecata, cu enspe mii de straini pe langa voi si restricia vorbitului n-o sa te ajute.
Si poti si tu sa te informezi despre ea in functie de zodie. Cauta "Cum sa impresionez femeia *zodia ei*?", sa cauti informatii despre persoanele nascute pe *data ei de nastere*. Stiu ca suna ciudat, dar e destul de folositor laughing. De obieci sunt rezultate destul de folositoare( unele- nu ic ca toate) si srtezi si tu si pune-le in aplicare, dar nu foarte evident ca o sa pari dubios laughing.
Si daca spui ca si ea te simpatizeaza, o sa-ti fie usor. Iti urez multa bafta! :*

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si acum ii deschid usa prietenei mele,ii duc cate un trandafir,ii zic ca e frumoasa in fiecare zi, e de moda veche? Si daca e de ce o face sa se simta atat de bine?
Poti risca, cand ii spui ce simti pentru ea si daca ea nu simte ceva pentru tine poti fi respins, poate sa nu mai vorbeasca cu tine. Poti sa o intreb ce melodie ii place sa o asculti, daca urmareste seriale

| KolG explică:

Multemsc toti, dar voi acorda funda unuia care mi s-a parut putin mai folositor.Multmesc celor lalti:*

| MiddyMo a răspuns:

I-ai putea spune simplu "Buna", sincer nu stiu ce sa iti zic, cum sa o bagi in seama happy. Dar referitor la discutii, trebuie sa o intrebi despre ea, sa afli cat mai multe lucruri, gen ce ii place sa faca in timpul liber, ce gen de muzica ii place, ce gen de filme ii place, iar de aici pot sa apara ideii comune, lucruri comune care sa va aproprie, sfatul meu, daca iti place mult de ea, nu ma refer cum arata, daca iti place de ea ca fata sa ii acorzi atentie sa o asculti in probleme ei de fata. Noi avem multe probleme uneori happy. Sunt curioasa ce varta ai? happy. Astept raspuns happy

| KolG explică (pentru MiddyMo):

15.happy

| MiddyMo a răspuns (pentru KolG):

Multi inainte happy

| Noonehereyet a răspuns:

Pur si simplu ii spui "Buna".

| KolG explică (pentru Noonehereyet):

N-ai inteles ce vreau...Vb la misto cu iubire pe grupuri dar in privat ii zic buna si dupa nu mai am de zis nimica

| Noonehereyet a răspuns (pentru KolG):

Scuze. Am scris mai mult dar nu stiu dc nu s-a trimis. stai ca reiau
laughing)

| Noonehereyet a răspuns (pentru KolG):

Deci...Cum spuneam ii spui "Buna", dar nu inainte sa te asiguri ca stii ce-i place( sa deseneze, sa citeasca, sa cante etc.) si vorbeste despre subiectul acela. Si sincer acum, iesitl in oras nu e de moda veche( doar daca nu iesi in oras la propriu laughing ). Poti s-o inviti( la moemntul potrivit) la patinaj, sa mancati ceva, sa te plimbi prin mall, la o plimbare prin parc etc. ( conteaza ce-i place ei). SI NEVER EVER NU DUCE O FATA LA FILM LA PRIMA INTALNIRE DOAR DACA NU VREI SA FIE ULTIMA. La prima intalnire trebuie sa comunicati mult si statul 2 ore intr-o camera intunecata, cu enspe mii de straini pe langa voi si restricia vorbitului n-o sa te ajute.
Si poti si tu sa te informezi despre ea in functie de zodie. Cauta "Cum sa impresionez femeia *zodia ei*?", sa cauti informatii despre persoanele nascute pe *data ei de nastere*. Stiu ca suna ciudat, dar e destul de folositor laughing. De obieci sunt rezultate destul de folositoare( unele- nu ic ca toate) si srtezi si tu si pune-le in aplicare, dar nu foarte evident ca o sa pari dubios laughing.
Si daca spui ca si ea te simpatizeaza, o sa-ti fie usor. Iti urez multa bafta! :*

| Tiby04 a răspuns:

Salut happy atata timp cat va placeti reciproc ar trebui sa fie usor,dar,sfatul meu este urmatorul,zambeste-i cand treci pe langa ea,stai numai in compania ei si prietenilor ei daca ii cunosti,asta i-ar da de inteles ca te simti atras de ea,o alta varianta ar fi mesajul pe whatsapp: Buna,mi-am dat seama ca esti interesata de mine si m-am gandit sa iti scriu ca sa comunicam,in acest fel ne cunoastem mai bine happy ai chef de o plimbare in natura? intelegi tu,chestii de genu,nu trebuie sa fi timid,fi barbat, si au multe subiecte despre care sa discutati, cum ar fi placerile fiecaruia adica hobby-uri, spuneti-va parerile despre anumite subiecte, invit-o la un suc..nu e de moda veche, practic demonstreaza-i ca esti interesat de ea si ca i te dedici din tot sufletul pentru a o putea avea iti doresc bafta, o seara placuta!