| Arctic a întrebat:

.. maine am de prezentat o alocutiune (ca un discurs) si nu stiu cum sa incep...
Trebuie sa le multumesc profesorilor pentru 8 ani de tortura si trebuie sa o fac frumos.
Acum pe bune, trebuie sa ii perii si nici macar nu stiu cum sa incep!

Răspuns Câştigător
| mariajohanna a răspuns:

rolling on the floor ai fost foarte amuzant! Spui chestii de genul : A doua mea familie este formata din dumneavoatra, profesorii mei care mi-ati devenit parinti in acesti ani frumosi in care mi-ati indrumat pasii cu multa dragoste... Va multumesc foarte mult pentru sprijinul si ingaduinta dumneavoastra si pentru faptul ca ati adus pietre de telemie in drumul vietii mele laughing Imi pare rau ca las in urma 8 ani de scoala, dar pe care ii voi pastra cu multa nostalgie in sufletul meu de viitor adult big grin Ma bucur ca v-am avut ca profesori, asta este o mandrie pentru mine... Cam asa ceva laughing Sper ca te ajute! Succes!winking

3 răspunsuri:
| mariajohanna a răspuns:

Pana la urma cum a iesit? laughing

| AnaBellas a răspuns:

Incepe cu ceva de genu: dragi profesori in toti acesti 8 ani ne ati invatat... sunt sigura ca te descurci tu mai departe
sper ca te-am ajutat:X :*