| Taylorrrrr a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti :d! La ce va uitati prima data cand vedeti o fata? [ raspuns sincer ] Siiiiiii... ce va place mai mult? Parul drept sau cret? >.

5 răspunsuri:
| BlackMillFan a răspuns:

La zambet. Parulthinking depinde de persoana. Unor fete le sta mai bine cret si altora mai bine drepthappy

Răspuns utilizator avertizat
| dinca42 a răspuns:

Depinde.
Ma uit la fund prima data, dupa la sani,
dupa realizez ca ma vede, ma bag in seama si ii observ si fata.
Dupa totul decurge normal daca te atrage nu doar ca, corp...o mana cat mai jos o aia, o aiatonguesi ti-ai facut prietena daca nu esti pampalau fricoshappy

| dinca42 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza parul dar asa o preferinta...
Drept +brunet ori saten.
Cret+blond sau rosu.

| georgian24 a răspuns:

In primul rand ma uit la fata apoi la sani(mor dp ei) si fund. parul drept :*