| creata13 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din Focsani.Am dat Examenul de capacitate si am medie de Unirea.Mereu mi-am dorit sa intru acolo.Imi puteti spune cum e si cat de repede ma voi integra? Povestiti-mi din experienta voastra personala.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDAbig grin

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca nu stii cum este aici, de ce vrei sa vii? Stii ce naspa e cu profesorul cel batran de matematica? Iar despre profa de fizica nici nu vreau sa vorbesc, ea nu stie de gluma! Iar la romana... dar mai bine vino si ai sa vezi ce distractie este aici.