| EmoKiDD09 a întrebat:

Am o intrebare pentru unii dintre voi (Amatori piercing). Cum se face Flesh Tunnel?

Răspuns Câştigător
| Coriii a răspuns:

Sunt mai multe moduri.
primul care ti'l faci acasa. in gaura ta normala. bagi cate ceva din ce in ce mai mare. sau exista expendar. e special pentru asa ceva
ex: scobitoare. ceva mai mare de cat scobitoare, pasta de pix. si tot asa.
iar la salon daca te duci iti taie carnea cum ar venii.happy

| EmoKiDD09 explică (pentru Coriii):

Merci Coriii, mi-am luat expender si acum am flesh'ul de 1cm tongue.

| Coriii a răspuns (pentru EmoKiDD09):

Sa iti fie de bine. Eu am fleshul de 14. blushing

| EmoKiDD09 explică (pentru Coriii):

Acum il am de 16mm, ma opresc la 22 apoi imi fac si in dreapta. xD

5 răspunsuri:
| vampirghimbir a răspuns:

Din cate inteleg eu e ceva care sa til camufleze sau ca asa ceva nu stiu cum se fac dar uite un site de unde te-ai putea informa
http://www.getwild.ro/......uflaj.html