| BunaZiuaMerio a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare.Raspunsul il vreau de la fete.Cum noua baietilor ne place cand vedem o fata cu sanii mari si fund frumos, fetele cum sunt atrase de baieti?

40 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Tot fundul și sanii mari. Niște buci mișto plus niște sfârcuri tari. Yummy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să poarte pantaloni umflați între picioare.

| brokxy a răspuns:

Mie sincer imi plac baietii foarte slabi si inalti. Gen sa fie 1, 90 si slab. Nu ma atrag muschii, patratelele dar pe unele fete e posibil sa le atraga happy

| Clytia a răspuns:

Maturitate, inteligență, uneori puțin nonconformism, simțul umorului și sinceritate.

| sadrian46 a răspuns (pentru Clytia):

Simțul umorului. Dau nota 20/20 pentru acest răspuns.

| MPersephone a răspuns:

Inteligenta ne impresioneaza. Ai auzit de asa ceva?

| Alexxiax98 a răspuns:

Inteligenta, caracterul, ce spune si ce face. Dar nu cred ca vorbim despre aceiasi barbati.

| BunaZiuaMerio explică:

Vorbesc de aspectul fizic.De caracter stiu si eu cum trebuir sa fie.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru BunaZiuaMerio):

Nu am un tipar, nu ma intereseaza asa tare incat sa-l desenez, chiar si in minte.

| Sabs28 a răspuns:

Salut, voi fi sincera cu tine. Pe femei in proportie de 80% le atrag banii unui barbat, din varii motive care tin de natura umana. Restul de 20% se impart in femei de casa care aleg barbati linistiti nu neaparat cu multi bani, si femei masochiste care aleg barbati abuzivi, alcoolici samd. Pune-te pe facut bani si vei avea femei garla

| Alexxiax98 a răspuns (pentru Sabs28):

Ciudat ca iti permiti sa iei cuvantul pentru toate. Nu mai bine ai vorbi strict pentru tine?
Cu ce il ajuta sa aiba "femei garla" care umbla dupa banii lui? Ca un om are nevoie si de afectiune si iubire sincera nu te-ai gandit? Mi-e jena ca impartim acelasi... sex.

| BunaZiuaMerio explică (pentru Alexxiax98):

Fizic zic.Nu neaparat caracterul., De caracter stiu cum tb sa fie dar fizic nu.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Ti-e jena pentru ca are dreptate. happy Daca nu ar avea dreptate te duceai impuscata la agentia judeteana pentru ocuparea fortelor de munca si iti faceai relatie cu primul somer care-l vedeai sau poate cu unu care nici nu munceste si nici somer nu e. Il intretineai tu. happy

"Cu ce il ajuta sa aiba "femei garla" care umbla dupa banii lui? Ca un om are nevoie si de afectiune si iubire sincera nu te-ai gandit?" - ca barbat are nevoie de sex, mancare si liniste, de astea are nevoie! big grin Tu esti aia care are nevoie de "iubire sincera" (care o fi aia) si afectiune. Nu zic ca nu beneficiaza si el de astea doua criterii, dar intr-o proportie astronomic mai mica decat tine. Just saying.

"Mi-e jena ca impartim acelasi... sex." - de ce? Pentru ca are dreptate?

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Nu are nicio dreptate. Ultimul meu prieten era student si lucra la Lidl, deci nici vorba sa ma intretina, ca era practic imposibil. Am mai spus, nu sunt parazit, n-am nevoie de nimic de la nimeni.
Chiar am dubii cu privire la faptul ca or fi toti ca tine. Daca pe tine te multumeste implinirea doar nevoilor fiziologice, problema ta.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

"Ultimul meu prieten era student si lucra la Lidl, deci nici vorba sa ma intretina, ca era practic imposibil. Am mai spus, nu sunt parazit, n-am nevoie de nimic de la nimeni." - si de ce vb de el la timpul trecut? De ce nu mai sunteti impreuna?winking

"Chiar am dubii cu privire la faptul ca or fi toti ca tine. Daca pe tine te multumeste implinirea doar nevoilor fiziologice, problema ta." - poti sa ai cate dubii vrei. Nu, nu sunt 100% asa ca mine, mai exista si Plato! rolling on the floor Intr-adevar, el e mai... special.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Motivul despartirii e departe de partea financiara, chiar n-a avut nicio treaba. A fost mai mult pe partea intima, care de fapt nu a existat. Eu l-am lasat pe el deoarece devenise ciudat, probabil din cauza pe care am mentionat-o.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Nu inteleg, devreme ce nu a existat parte intima, cum putea el sa devina ciudat? A devenit ciudat pentru ca voia sex si tu nu. L-ai tinut pe uscat aiurea si apoi v-ati despartit ca nu a existat sex sau cum? Fa-ma sa inteleg.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Pai daca asa vrei s-o spui, da.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Deci stai ca nu-mi vine sa cred ce citesc. vreau sa fiu 100% sigur: deci el voia sex, tu nu, apoi tu l-ai parasit pentru ca nu era sex in relatie, desi el voia sex iar tu nu rolling on the floor, apoi faptul ca voia sex il facea... ciudat? Am inteles bine? WTF :O Deci tu il tineai pe uscat apoi tot tu l-ai parasit pentru ca nu exista sex, desi tu disctai cand si daca exista sex in relatia voastra.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Nu, nu ai inteles. Deci da, el voia, eu nu. Nu a insistat, dar a devenit ciudatel. Nu puteam sta cu el stiind ca tot la asta se gandeste. E adevarat ca au fost aproape 2 ani de relatie, dar tot nu pot accepta astfel de atitudine.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Ce inseamna cel "cuidatel"? La ce te referi? Ce facea de zici ca era ciudatel? Nu puteai sta cu el din cauza ca se gandea la sex, desi tot tu ai rupt relatia din lipsa sexului, corect? Au fost 2 ani, dar nu as numi-o relatie. As numi-o orice, doar nu relatie.

"dar tot nu pot accepta astfel de atitudine" - ce atitudine? Spui ca nu te deranja ca lucra la lidl pe bani putini. Nu te deranja in ce sens? Nu te deranja sa stai in "relatie" cu el, dar te deranja unul care castiga atat de putini bani sa aiba acces la vaginul tau. O fi asta? Sau poate trebuia sa te domine, sa fie autoritar, sa te dezbrace cu forta, sa te puna in 4 labe si aia sa fi fost?

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Se purta pur si simplu diferit, ciudat, nu pot explica. Am rupt-o din cauza comportamentului lui.
Vad ca fortezi cu treaba aia, nu are nicio legatura cu banii, ca eu nu ma vand. Iar pentru ultima parte, aia ar fi insemnat un apel 112, nu ceva ce m-ar fi cucerit. M-a cucerit la inceput, ca altfel nu stateam cu el, chiar si asa cu Lidl.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Te-a cucerit prin faptul ca fiind om simplu cu putini bani il puteai exploata cum doresti. Ai atentat o relatie cu el pentru doza zilnica de atentie care o primesti cand esti intr-o relatie, fara sa ceara nimic la schimb, cu atat mai mult sex. Spui ca statutul scoail si banii lui nu contau, dar suspectez ca contau mai mult decat crezi sau decat recunosti. happy

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Pai cum contau daca nu existau? Si cu ce l-am exploatat? Nu i-am furat nimic, nu mi-a dat un x6 ca Leo de la Strehaia si am fugit cu el. Nu i-am luat chiar nimic.

| Arrakis a răspuns (pentru Alexxiax98):

"Nu i-am luat chiar nimic." - ba da, doi ani degeaba din viata, in timp ce mai bine isi vedea de treaba cu altcineva mai bun (ba chiar si singur), nu cu o tzoapa care pute a narcisism de la o posta. El ti-a oferit timp, atentia si validarea de care aveai nevoie, tu nu i-ai dat nimic la schimb pentru ca niciodata nu ar fi fost destul pentru tine tot ce ti-ar fi oferit, asa ca te-ai comportat abuziv cu el, ca sa para mereu ca el are o problema, dar nicidecum.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru Arrakis):

I-am luat doi ani din viata? Cum asa? Nu am nevoie de validare, chiar deloc. I-am oferit la schimb aceeasi atentie, timp etc.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Si atunci de ce ai stat in relatie cu el, daca n-aveai nevoie de validare, "chiar deloc" cum spui tu? Nu i-ai oferit pasarica in schimb i-ai irosit timpul. Daca tineai la el, nu il tratai ca pe un tampon. Cat crezi ca valoreaza atentia ta? 0 barat.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Ok, daca e 0 barat atunci nu am nevoie de el. Cum de ce am stat cu el? Pentru ca am crezut ca-l iubesc si voiam o familie la un moment dat, de aceea. Nu l-am tratat ca pe un "tampon".

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Fix asta am spus eu mai sus. Eu nu am de unde sa stiu cati bani avea el, am presupus ca foarte putini. Si am mentionat, prin faptul ca avea bani putini, il puteai exploata emotional. Nu ca stateai pe banii lui. Ci il exploatai emotional cat puteai si te foloseai de faza ca are mai putini bani sau deloc ca sa ii pui pumnul in gura sa nu ceara nimic, cu atat mai putin sex. Asta ai facut. I-ai luat timpul, 2 ani din viata, si i-ai oferit sperante desarte ca sa ce?

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Ba fix ca un tampon l-ai tratat. L-ai tinut pe uscat aiurea, probabil i-ai oferit sperante desarte, suficient cat sa-i mentii interesul si nimic mai mult iar el a pus botul la o narcisista.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Ca sa ce? Pai eu nu l-as fi lasat, planul meu era sa raman cu el, dar ce sa fac daca asa au stat lucrurile? Chiar nu ma gandeam vreodata sa fac asta.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Stai oleaca, planul tau era sa ramai cu el fara sa ii oferi sex? :O Asta era planul tau?

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Imi doresc copii, nu sunt asexuala, s-ar fi intamplat si aia la un moment dat. Dar ma bucur ca am descoperit ce fel de om era inainte de a face o greseala.

| TheGentleman a răspuns (pentru Alexxiax98):

Ia spune: te masturbezi? happy

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

"S-ar fi intamplat si aia la un moment dat" - :O :O :O cine drecu ar fi suficient de nebunincat sa tolereze o frigida ca tine, Dumnezeule. S-ar fi intamplat si aia la un moment dat. La tine sexul se intampla o data in viata, si anume pentru procreere si atat, asa-i? Cine drecu ar sta cu una ca tine?

| Alexxiax98 a răspuns (pentru TheGentleman):

"The Gentleman" zici? laughing Nu pare ceva ce ar spune unul.

| TheGentleman a răspuns (pentru Alexxiax98):

Nu ocoli subiectul. Dacă obișnuiești să te masturbezi, e clar de ce nu prea vrei sex

| Alexxiax98 a răspuns (pentru TheGentleman):

N-am zis ca nu vreau, dar sa fie si cu cine. Si nu ma refer la libidinosi, ci la cineva care mai intai de toate ma iubeste pe mine, nu ce-i pot da.

| sadrian46 a răspuns (pentru Sabs28):

Da, vei avea femei gârlă care vor iubi, din varii motive banii tăi. Un fel de bancomat la domiciului. Tu bagi cardul în ele iar ele scot din tine banii. Așa este chakra sexului și a banilor care sunt foarte alăturate, ele le cam încurcă. Din varii motive.
Altele fac asta în liniște, iar altele se excită cu o palmă peste fund. Totul este banui să iasă. Apoi, let the money hit the floor!

| zashaa00 a răspuns:

Eu cred ca depinde de femeie /fata