| BunaZiuaMerio a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare.Raspunsul il vreau de la fete.Cum noua baietilor ne place cand vedem o fata cu sanii mari si fund frumos, fetele cum sunt atrase de baieti?

40 răspunsuri:
| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

Stai oleaca, planul tau era sa ramai cu el fara sa ii oferi sex? :O Asta era planul tau?

| Alexxiax98 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Imi doresc copii, nu sunt asexuala, s-ar fi intamplat si aia la un moment dat. Dar ma bucur ca am descoperit ce fel de om era inainte de a face o greseala.

| TheGentleman a răspuns (pentru Alexxiax98):

Ia spune: te masturbezi? happy

| OrdanKarris a răspuns (pentru Alexxiax98):

"S-ar fi intamplat si aia la un moment dat" - :O :O :O cine drecu ar fi suficient de nebunincat sa tolereze o frigida ca tine, Dumnezeule. S-ar fi intamplat si aia la un moment dat. La tine sexul se intampla o data in viata, si anume pentru procreere si atat, asa-i? Cine drecu ar sta cu una ca tine?

| Alexxiax98 a răspuns (pentru TheGentleman):

"The Gentleman" zici? laughing Nu pare ceva ce ar spune unul.

| TheGentleman a răspuns (pentru Alexxiax98):

Nu ocoli subiectul. Dacă obișnuiești să te masturbezi, e clar de ce nu prea vrei sex

| Alexxiax98 a răspuns (pentru TheGentleman):

N-am zis ca nu vreau, dar sa fie si cu cine. Si nu ma refer la libidinosi, ci la cineva care mai intai de toate ma iubeste pe mine, nu ce-i pot da.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Clytia):

Simțul umorului. Dau nota 20/20 pentru acest răspuns.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Sabs28):

Da, vei avea femei gârlă care vor iubi, din varii motive banii tăi. Un fel de bancomat la domiciului. Tu bagi cardul în ele iar ele scot din tine banii. Așa este chakra sexului și a banilor care sunt foarte alăturate, ele le cam încurcă. Din varii motive.
Altele fac asta în liniște, iar altele se excită cu o palmă peste fund. Totul este banui să iasă. Apoi, let the money hit the floor!

| zashaa00 a răspuns:

Eu cred ca depinde de femeie /fata