| Insomnii a întrebat:

am o MARE problema acusica am banchetul de clasa a8a(e pe 2 iunie) si nu stiu cu ce sa ma imbrac sau cum sa ma machez.
Ca sa va faceti o ideea cu arat :
-sunt blonda(blondul meu e mai inchis cu suvite blonde (galbene), tin sa mentiones ca-s naturale asa e parul meu);
-ochi verzi;
-am 1, 57(piticot stiu)
-am si forme, adica sunt oarecum mai dezvoltata sus decat alte fete.
Dau fundita la cine ma ajuta.

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

App imi pare rau ca nu se vad toate pozelebig grin. daca vrei ti le dau pe messhappy

| cosminbosu2011 a răspuns:

Pai ar merge ceva o rochie roz sau ceva de genu

| CRISTYNA_5867 a răspuns:

Paii. acum nu stiu ce stil ai tuu.
Eu m-as imbraca cu o rochie pana la genunchi sau mai scurta putin.
Modelu` thinking ce ar fi animal-print :devil)
Sauu cum se poarta acumm un tricou frumoss cu multe imprimeurii sau o camasutaa si o fustaa da`ia scurtaa care se poartaa cam pana la sanii big grin
Cum vreii.
De macheat am sa-ti zic cum imi place mie:
-te dai cu un font de ten apropiat de culoare ta.
-fard de obraji sau perla de culoare roz/portocaliu sau bronz
-itii facii un tuss mai gros sus si jos
-iti dai cu putina culoare pe pleoapa sa zicem maro
-un luciu transparent sau roz eu stiu sau un portocaliu coralbig grin

Parul.
Paii sunt multee.
Ori ti-l intinzi si iti faci 2 bucle cu placa in fata
Ori te intinzi si il lasii asaa desprins
Sauu iti faci niste bucle cu placa si iti prinzii o creastaa da`ialaughing
big grin
sper ca te-am ajutat :X