| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema cu mine. nu stiu ce fel de persoana sunt adica daca sunt bun sau rau pentru ca mi se mai intampla cateodata sa ranesc persoanele la care tin fara sa vreau si tocmai de aceea nu stiu de partea cui sunt. ajutor! merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| RaulTBD a răspuns:

Salut nu esti de patea niciuneia esti foarte impulsiv si asta denota un carcater puternic in plus esti egoist si iti place sa fie totul cum vrei tu de aceea nu e un lcuru rau asa ai fost crescut sau ai devenit in timp Acelasi lucru mi-a spus si mie pshiholugul happy