| Dorutzzu a întrebat:

Am o mare problema: nu pot sa descarc absolut nimic de pe internet! Cand incerc sa le iau imi da,, Scanarea nu a reusit...". Ce trebuie sa fac? Si mai vreau ceva:, pot sa iau jocuri pe calculator(pentru. telefon Android) si sa le bag pe telefon? Daca da, cum? Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| ovidiuoo a răspuns:

Pai, intri in home pe anti virusul tau si scrie undeva temporaly distable protection dai acolo alegi intervalul de timp si gata.
daca nu reusesti scriemi iar si rezolvam.