| Fussion a întrebat:

Am o mare problema. picioarele mele transpira in papuci si cand dau jos papucii au un miros neplacut. ce pot sa fac in privinta asta? Mersi! Ma spal in fiecare zi.imi schimb sosetele. dar e acelasi lucru.Astept raspunsuri cat mai repede.mersi! Sanatate!

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Du-te la farmacie naturista, sunt creme pentru tratarea acestei probleme.Sau,eventual schimba adidasii, foloseste cei care au material bumbac pe interior, si nu sintetice plastificate.

1 răspuns:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Foloseste spray antiperspirant pentru picioare!