| Loredana9333 a întrebat:

Am o mica problema... Iubitul meu m-a invitat la cina in oras, si nu stiu ce coafura sa imi fac, ce machiaj sa im fac :-(... Va rog trimiteti-mi link-uri cu coafuri si machiajuri frumoase.

2 răspunsuri:
| FreakyChucky a răspuns:

Eu as zice sa te duci cat mai naturala[machiajul arata falsitatea unei fete], dar daca chiar vrei te poti machia natural.iar parul hmm, doar nu o sa te duci cu cine stie ce coc sofisticat, doar ti-l tapezi iti faci 2-3 bucle si gata big grin.
asta e parerea mea.