| xXx_6966 a întrebat:

Am o prietena de ceva timp si aseara pe net mi-a spus ca vrea sa facem dragoste. Dar eu nu stiu de ce nu o cred...Cum pot sa aflu daca e adevarat? Am intrebato dar nare rost, ea mi-a spus ca niciodata nu minte. ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Usor ca sperii fata, daca a spus da, nu inseamna ca trebuie sa te si arunci peste ea. Nici vorba sa o inviti la un hotel. Eventual la un film, sau daca ai un costum frumos, la un teatru. Pe urma un pupic, o imbratisare, un mozol, si la urma hotelul, mai ales ca-i scump si nu vrei sa dai banii degeaba.

| Bianqita a răspuns:

Pai daca a spus ca vrea, atunci vrea.Nu vad de ce te-ar minti in legatura cu asa ceva.Ai grija la protectie! Bafta!

| Ioana_4187 a răspuns:

Pai poti sa afli intr. un singur fel. da. i intalnire la un hotel sau la tine acasa si spune-i ca si tu vrei sa faceti dragoste. Daca vine si vrea atunci bafta ta, daca nu, sti ca te. a mintit.tongue