| Y0nut7 a întrebat:

am o problema cu scoala, sunt la liceu si se pare ca am cazut intr-o clasa de idioti 4 idioti in spatele meu fac numai galagie la ore arunca cu hartii coaja de banane pe la alti in timpul orelor, e galagie, daca mananc si eu ceva vin dupa mine sa-i dau si eu ceva, nu am linistiestraight face as vrea sa ma las de scoala m-am saturat de stres, ce sfaturi imi dati?,

3 răspunsuri:
| AndradaE a răspuns:

Nu te lasa de scoala doar pentru niste idoti...In fiecare clasa exista astfel de "oameni", trebuie sa le iei ca atare glumele si sa spui dirigintelui problemele clasei, poate le rezolva. Orice ai face nu te lasa de scoala...nu e cea mai buna varianta! Bafta happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ignora-i,caci se vor plictisi.Plus ca daca ii bagi in seama pe ei si toate "prostiile lor" le vei da doar satisfactie.
O zi buna!