| Yoral a întrebat:

Am o problema, de 3 zile simt o galma mai sus de ghenunchi, cand ma asez pe scaun(cand stau in picioare nu este) precizez nu ma doare cand merg( mai imi da junghiuri ghenunchiul din cand in cand) Ar putea fii apa la ghenunchi! Va rog raspundeti-mi! Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| emydaisy a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un medic pentru binele tau ca sa iti dea cateva sfaturi si sa te ajute ca sa iti dea o medicamentatie pentru durerile tale. Funda plz?