| AscendeR a întrebat:

Am o problema...deci eu ascult rock si dubstep, cei din clasa mea sunt batuti in cap (habar n-au ce-i ala dubstep), aproape toti sunt manelari in afara de vreo 2 fete si 2 baieti si eu...I-am intrebat pe manelari ce cred ei ca e rock-ul, majoritatea mi-au raspuns asa : "Muzica de satanisti" si "Muzica de ****". Deci practic imi venea sa le rup capu. Daca noi ascultam muzica de **** manelele ce sunt laughing? Cum as putea sa le dau peste nas celor care ma fac satanist?

3 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Nu te cobori la nivelul lor. happy

| Carmen100 a răspuns:

Da'i dracul. Nu te pune la mintea lor de "manelari" laughing Crede'ma ca ei in afara de manele nu mai stiu si alt gen de muzica si rahatul asta de muzica le afecteaza creierul. Deci, cum am zis da'i dracul si asculta ce vreiwinking

| DenisaElena1 a răspuns:

Daca as fi in locul tau as pune muzica rock la maxim in clasa sa vad ce fac ei (daca sunt nebuni ca si colegii mei ar incepe sa tipe) dar sa pui una mai normala tongue apropo si eu ascult rockwinking deci i-ai usor cu melodii dar imi pare rau pentru tine ca ai colegi manelisti sad laughing))