| boss1234567 a întrebat:

Am o problema.Eu gat A-8 a si nu am medii prea bune.imi spuneți va rog modalități cum sa iți modifici mediile in carne. Celui mai bun răspuns DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Nu s-a înţeles nimic. Vrei să îţi modifici ce? Notele? Unde? În carnet probabil, nu,, carne''. Poţi să o faci, dar mai important este catalogul, nu un carnet de note care poţi să îl pierzi sau să îl păstrezi ca amintire. Străduieşte-te să te exprimi corect, în aşa fel încât lumea să îşi dea seama de dorinţa ta. În plus, pentru note mai bune, trebuie să înveţi şi să îţi demonstrezi abilităţile... chiar şi pe ultima sută de metri.

| Ycu a răspuns:

Dupa felul cum scrii, modul de exprimare si ortografia exemplara, habar nu am cum sa iti modific mediile in "carne" vie presupun.