| anonim_4396 a întrebat:

am o problema grava am vb cu o colega sa mergem la film weekendul asta dar parintii mi-au spus ca trebuie sa am note bune ca sa ma lase.Ce sa fac? Voi ce ati face in locul meu?

3 răspunsuri:
| bogdan1793 a răspuns:

Inca mai exista parinti din astia? Hmm...atunci du-te si ia niste note mai bune si te vor lasa, daca asa au zis. Daca nu atunci te poti furisa afara happy

| gabrielosss98 a răspuns:

Pai faza e ca sunt plecati in strainatate deci imi este usor sa plec fara sa stie.

| Georgi123x123 a răspuns:

Pai,parerea mea ar fi sa le promiti ca o sa iei note bune, si sa ii rogi frumos, sau, daca nu merge sa o rogi pe colega ta sa amanati, ...gaseste si tu o scuza credibila. Sper ca te-am ajutat!