| Jerry13465229 a întrebat:

Am o problema, incep zilele scoli si sunt presedintele Consiliului de Elevi si trebuie sa ma gandesc la niste activitati niste iesiri cu scoala niste programe de comedie cu elevii!
Ma puteti ajuta va rooog!
Niste idei sau exemple

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Iesiri in natura in scop recreativ, vizite in muzee, mergeti la teatru.Sau la bibioteca.
Sau vizite la azile de batrani sau case de batrani.
Sau strangeti lucruri pentru oameni nevoiasi pe care le impartiti acestora.

1 răspuns:
| muscarina a răspuns:

Te duci in parc si ajutati oameni care fac curat sau va duceti la muzeu fundita?