| gogudelagara a întrebat:

am o problema la care as vrea sa vad puține păreri si sfaturi. Sunt băiat si am vârstă de 14 ani. Nu stiu de ce, atunci când sunt lângă fata de care îmi place nu ma pot exprima liber, poate ca este din cauza ca sta de fiecare data cu prietenii ei cu care nu prea ma înțeleg, nu stiu ce sa fac, mie nu îmi e frica de acei băieți dar... Poate ma puteri ajuta, dau funda celui mai bun răspuns.

3 răspunsuri:
| PepePetr0 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea atunci cand nu e cu prietenii sa-i
Dau
Incearca sa te integrezi printre prietenii ei, adica n-are de ce sa-ti fie frica, nu trebuie sa-ti pese de parerea lor

| PersonajFictiv a răspuns:

I am like "baby baby baby oooooh "

https://www.youtube.com/watch?v=yJIydD7ULz8

| Violleta2022 a răspuns:

Poti face 2 lucruri ca sa schimbi situatia asta:
1. Ii spui fetei ca o placi si o intrebi daca vrea sa fie prietena ta.
2. daca fata raspunde DA la intrebarea ta, o rogi sa nu mai vina cu prietenii ei dupa ea, ci sa fiti doar voi doi.