| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Am o problema la școală
Eu cu niște băieți am băut alcool la școală
Iar unele fete din clasa la noi susțin ca noi am băut și vrea sa ne zică la dirig ca sunt sifoane
Ce pot face?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte bine fac. Ai recunoscut ca ati baut alcool in scoala. V-as exmatricula in locul directorului scolii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Când vorbim de alcool adus în scoli deja treaba cu sifonarea nu mai tine. Trebuie anunțați profesorii cât mai rapid

| Catrice a răspuns:

Și ce vina au ele ca voi ați adus alcool în școală?

| Andreeush a răspuns:

A fost greșeală voastră că a-ți băut alcool la școală, acum suportați consecințele. În cel mai rău caz poate să vă scadă nota la purtare.

| ibaal a răspuns:

Sa le pui sa dovedeasca laughing

| Rd79 a răspuns:

Cat ati baut? S-a imbatat cineva? Daca nu, care e problema lor?