| Perversul69 a întrebat:

Am o problema legata de o fata pe care o plac enorm.Problema e ca nu stiu cum sa-i spun asta...sunt timidstraight face, nu am idei. Ajutati-ma.Cel mai bun raspuns primeste FUNDAAA!happy

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Incerca sa fi direct si sa lasi timiditatea! Probabil iti este frica de un refuz sau de reactia ei, dar daca nu incerci, n-ai de unde sa stii! Vorbeste frumos cu ea, deschis, spune-i exact ce simti pentru ea si poate ai noroc si e ceva reciproc.Succeshappy

| Perversul69 explică (pentru ROB3RT89):

Merci...sper sa am norochappy

4 răspunsuri:
| Annekie67 a răspuns:

Pur si simplu prinde un moment potrivit si spune-i-o!

| Perversul69 explică (pentru Annekie67):

Hmm...asta e cam greu.Eu o conduc pina acasa, o ajut la teme etc., dar:/nu prea stiu cind.Ea ba e suparatastraight facesad, ba vrea sa fie singura...un moment potrivit pot sa gasesc, dar ce sa-i spun e cam dificil.Nu vreau sa o iau deodata asastraight face

| xXDouaPuncteIcsXx a răspuns (pentru Perversul69):

Poi daca stai destul de mult timp cu ea.ia-o in brate intreab-o daca te mai iubestelaughing ca o glm la inceput dupa aia incet incet incearca sa ii spui cea ce simtihappy