| PrOEvolution a întrebat:

Am o problema si vreau sa ma ajutati.Imi intra cineva pe id de messenger.Nu am spus la nimeni parola mea de messenger.Intra pe id-ul meu.Chiar daca schimb parola de la id tot mi-o afla.Va rog sa ma ajutati! dau funda

1 răspuns:
| TheHellBoy341 a răspuns:

Salut! Cel mai probabil ai un Keylogger la tine in PC. Incearca sa dai Ctrl+Shift+H, vezi daca iti apare ceva ( Aceea este comanda de unhide la majoritatea keyloggerelor) daca nu apare nimic incearca sa faci un update la antivirus sau cauta un Anti-Spyware foarte bun. Daca inca mai ai probleme nu ezita sa imi dai un pm. Bafta!