| linzy889 a întrebat:

......am o problema :-( va rog sa nu va bateti joc si sa nu-mi spuneti ca nu sunt normala.... sunt o rockeritza mai mai timida... am avut prietene dar nici una n-a fost rockeritza in clasa 7 si 8 am fost la o alta scoala si era in scoala o rockeritza faina .....cool da ma rog mai baietoasa in a 8 ne -am certat mult pana in aprilie cand a vrut sa ne impacam am avut multe in comun ...este adevar dar am refuzat-o mereu ....stiu a fost o mare prostie ce am facut ea avea obiceiul sa ajute oameni cu care s-a certat si i-au facut rau .......in vacanta dupa ce am terminat 8 cateva zile am visat cu ea da nu ma injurea sau de genu. ...ci sa ma intorc la ea si sa vorbim?!
Ajutati-ma please ce sa fac??!?

3 răspunsuri:
| FLuturas1albastru4 a răspuns:

Accept-o

Răspuns utilizator avertizat
| Me01 a răspuns:

Cine te operate sa nu te întorci la ea sa vorbiti.du-te ce Mai astepti.