| linzy888 a întrebat:

Salut TPUhappy am o problema va rog sa nu va bateti joc si sa nu-mi ziceti ca nu-s normala sunt o rockeritza cam timida am mai avut prietene dar nici una n-a fost rockeritza in clasele 7-8 in cealalta scoala unde m-am transferat in clasa am avut o rockeritza faina ...cool sa zic asa cu care ne-am certat un semestru si jumatate spre aprilie a vrut sa ne impacam este genul de om care ajuta persoane cu care s-a certat si i-au facut rau un mic timp am fost prietene foarte greu ca mereu am refuzat-o dupa care n-am suportat doar si nu am vorbit deloc in vacanta de vara cateva nopti am visat cu ea nu m-a injurat sau de genu ci a vrut sa ma intorc la ea si sa vorbim de ce nu ne-a reusit sa fim prietene... ajutor please (poate e o prostie nu stiu) dar ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| YzaBella13 a răspuns:

Tu iti alegi prietenii, deci daca crezi ca merita, atunci nu-ti rata sansa sa iti faci o pritena, o sa ai nevoie, si mie imi place rock-ul, si nu sunt prea multe fete rockerite cu care sa-ti formezi o prietenie, si e greu sa fi prieten cu cineva care nu e ca tine. Sper ca te-am ajutat...

| linzy888 explică (pentru YzaBella13):

Mersi YzaBella13... sper ca o sa ne impcam iar pentru ca avem multe in comun si am vrut mereu sa fiu prietena cu ea...

4 răspunsuri:
| theBEST21 a răspuns:

Incearca sa vezi daca ea vrea sa fiti din nou prietene...dar, mai intai, tu vrei sa te intorci la ea?

| linzy888 explică (pentru theBEST21):

Da as vrea...

| theBEST21 a răspuns (pentru linzy888):

Mno ...ar trebui sa vorbesti cu ea big grin