| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU

Am o promblema cu webcam-ul, Windows 7. Aseara eram pe omegle si am pus efecte pe webcam cu manycam. Toate bune si frumoase pana a doua zi cand nu a mai vazut webcam-ul incorporat. Am dezinstalat manycam, nu mai gaseste nimic. Multe site-uri imi spun ca nu am camera web, am incercat sa gasesc un driver, dar fara succes. Ma puteti ajuta, de ce nu imi mai merge, ieri mi-a mers? Dau 100 de funde celui care ma ajuta. Peace! scuze categ.

1 răspuns:
| YesOMG a răspuns:

Si mie mi se intampla... dar eu nu intru e videochat. Si eu am windows 7, si tot asa imi face de 3 luni. laughing Cauta la stetarile camerei web, si vezi ce se intampla.