| TheBeginner a întrebat:

Am o situatie mai complicata. Sa incepem cu inceputul. Plac o fata... Am "fost" cu ea de 2 ori, dar apoi mi-a spus ca place pe altcineva si ca nu simte nimic pentru mine. A fost ok, nu m-a afectat, atat timp cat i-am spus sa imi promita ca vom ramane prieteni foarte buni. Asa si suntem, dar aici e problema. O prietena de-a ei, ma cam place si ea incearca sa ma faca sa fiu cu respectiva fata. E o chestie foarte aiurea. Mentionez ca fata care ma place e cu vreo 5 cm mai intalta decat mine, si e cam aiurea, totusi. Cum ma sfatuiti sa procedez?

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Cand placi o persoana, nu cred ca inaltimea ar fi vreo problema. tot ce conteaza e sa va intelegeti bine happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ce vrei, sa stai acum si cu prietena ei?