| xxGhost99xx a întrebat:

Am observat ca am talent la rap si vreau sa inregistrez o melodie dar problema e ca nu cunosc pe nimeni cu care as putea sa inregistrez in Timisoara?
Cunoasteti pe cineva din zona amintita mai sus? Ofer funda

2 răspunsuri:
| xXxDaryusxXx a răspuns:

Pai daca ai talent si vrei sa inregistrezi, nu ai putea cu un prieten...sau cauti pe ent pe cineva nu stiu incearca cu un prieten sau pe net.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Solitude15 a răspuns:

Pai ar fi bine sa teinscrii la romanii au talent si apoi poate cineva va vedea ca ai talent si va dori sa coopereze cu tine cred apropo ce virsta ai