| yuyuhakushofan a întrebat:

Am observat ca matematica este cea mai buna materie de urmat la liceu, si chiar am momente cand imi place matematica dar sunt lenes si nu lucrez suplimentar sa inteleg mai bine. In fine, de pe profilul mate-info ce job-uri imi aleg si cam la ce liceu m-as putea duce [vreau si mediile cu care se intra aprox], tinand cont ca pe a 5 a am avut media 9, 50, pe a 6- a media 9, 03 iar pe a 7-a nu stiu daca o sa am o medie mare ceva gen 9 dar daca e cu adevarat nevoie sunt dispus sa progresez, deci cum am spus si mai sus ma intereseaza ce job-uri imi poate aduce profilul de mate-info si la ce liceu as putea intra cu mediile astea destul de mici, cred
Cel mai bun si rapid raspuns are FUNDA! Merci anticipat happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Aici nu este concurs de raspunsuri rapide si esti suficient de mare sa intelegi ca matematica nu-i pentru cei lenesi. Cu firea ta si cu mediile obtinute nu poti face fata cu succes la un liceu bun, de renume, cu profilul dorit de tine.