| Dashunia a întrebat:

am si eu asa o problema si sper s-a ma puteti ajuta.
Deci am 15 ani si ca toate adolescentele m-am indragostit, suntem prieteni de mici si el e prima mea dragoste pe care nu o pot uita nici acum.Au fost citeva peroade cind esiam la plimbare si ne comportam de parca eram impreuna si acest fapt ma face s-a ma indragostesc si mai mult.Recent am fost la o zi de nastere la o prietena comuna spre seara cind toti se imprastiara prin odai diferite si ramasesem eu cu el si inca citiva baieti el m-a luat de mina si am plecat afara unde m-a sarutat si ma condus acasa si stiu ca doar am stat impreuna pentru o seara dar totusi nul pot scoate din cap.Ce sa fac? Eu atit de mult as vrea s-a fim impreuna.
P.S.
Si s-a nu credeti ca sunt o disperata.Sunt destul de draguta,si nu sufar de neatentia baietilor,sunt destuli baieti care vor s-a se combine cu mine, si sunt si ei foarte draguti ba chiar de aia care-mi plac mie, dar nu mi-l pot scoate peasta din cap.

Răspuns Câştigător
| rusel a răspuns:

hee hee culmea! se mai intampla sa stii, dar nu trebuie sa faci nimic de cat sa te gandesti ori vrea si el sa fie cu tine adica sa fiti impreuna, ori doar vrea sa fiti prieteniihappy, concentreazate pe treburile casnice, la scoala fa lucruri care iti plac si contentreaza-te fii ambitioasa cand spui 'NU GATA PE LUCRUL ASTA MA CONCENTREZ SI SA FIU ATENTA' daca contiunui asa o sa te obsnuiesti sa il mai ai in minte mult timp..nu spun ca o sa-l uiti, o sa te obsnuesti sa faci si alte lucruri de cat sa-l ai numai pe el in minte, sa-l porti in gand.happy fii ambitioasa si puternicahappy SUCCES!

3 răspunsuri:
| Slware a răspuns:

Incearca sa ii spui tu ca il iubesti!

| georgianab97 a răspuns:

Spune-i ca il iubesti si daca te-a luat de mana si te-a sarutat cu siguranta ca simte si el ceva pentru tine.Succes!

| Dashunia explică:

Am uit ceva, a doua zi cind ne-am vazut el deja se comporta de parca nimic nu a fost