| Psihopatu123 a întrebat:

..Am si eu ne nevoie de un sfat..deci sunt baiat, am avut o relatie de 3 ani pana acum cateva zile..ne.am despartit din cauza mea, iar acum fosta spune ca si.a gasit pe altcineva ca e fericita si ca nu mai sunt sanse sa ne impacam..am aflat cu cine este, ce ar trebui sa fac? sau daca as lupta sa o recastig.dar zice ca nu mai vrea ca s-a saturat si chestii va rog un sfat

3 răspunsuri:
| Dearscorpion a răspuns:

Buna,eu as zice sa lupti pentru ea, orice ce fata vrea ca un baiat sa lupte pentru ea, daca v-ati intilnit 3 ani si ea te-a iubit nu cred sa fie fericita acum cu altu, dar daca numa tu ai iubito atunci nustiu...Fie,lupta pentru ea! nu te da batut si poate o sa va impacati.

| Blamely a răspuns:

E posibil să fi mințit că-i fericită cu acel cineva, luptă pentru ea, iar dacă se dovedește că ea chiar e fericită, uită de ea și caută-ți și tu pe altcineva.

| magdamarria a răspuns:

Pai e diferit intre ce gandeste o femeie si ce spune cand are langa ea un barbat pe care la iubit si pe care a ranit-o