| DOARPENTRUGLUME a întrebat:

..Am si eu nevoie de cateva glume cu care as putea sa imi umilesc pe un coleg el mereu ma umileste pe mine si m-am saturat.As vrea in mare parte sa nu omiteti prostiile pentru ca el nu o faceti. VA ROG FRUMOS DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Incearca sa-l ingnori o sa-l doara cel mai mult. daca vede ca nu te afecteaza il oftici, daca ii faci ''jocul'' normal ca o sa continuie, o singura gluma poti sa-i spui : Ii zici '' Tu ai purta adidasi daca nu ai avea picioare''? probabil ca va spune '' nu '' si ii spui atunci de ce porti cap daca nu ai creier?

| deeadpxx a răspuns:

Pai eu iti spun mai multe, iti alegi tu :p deci : -cata parere-i in destin, dar cata greseala-i imprejur. - bine, bine as mai sta de vorba cu tine dar am nevoie de o2 (aer) - vreau sa intelegi si tu ca atunci cand deschizi gura incepe un prost sa vorbeasca, mai bine o inchizi, -mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut? - hai spune-mi tot ce stii, nu iti ia mai mult de 10secunde, - inteleg ca tu nu esti prostul nimanui dar cineva o sa te adopte o data si o data - deci in totdeauna m-am gandit sa iti spun dar nu stiam cum..areti ca un adevarat actor ba chiar poti juca in filmele horror pentru ca nu ai mai avea nevoie si de o masca - daca e putin mai gasut spune-i cv de genu - am auzit ca ieri cineva a spart fast food-ul si a luat toata mancarea uitandu-ma la tine nici nu imi gasesc cuvintele, funda?