| Sov95 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi. Nu prea sunt social asa de felul meu si nu prea ma pricep la a interactiona cu oamenii din jurul meu. Curand (foarte curand) o sa avem balul bobocilor (stiu ca tarziu, dar mai bine mai tarziu decat niciodatawinking ) si nu stiu ce sa fac pe acolo. Desigur ca ma duc, doar am un bilet deja! Astept orice fel de sfat care sa ma ajute in orice fel: ce ar trebui sa fac, cum sa ma imbrac etc. etc.

Multumesc! (prin fundita celui mai bun raspuns de asemenea)

1 răspuns:
| Jeny1 a răspuns:

Să te îmbraci cum te simți TU bine și elegant, să fii atent la ce se întâmplă ca să ne spui și nouă, dacă îți place de cineva nu ezita să dansezi cu respectiva persoană(probabil că deja sunt prea optimistă), și RELAXEAZĂ-TE, nu e o întâlnire de grad 0, e doar o distracție cu cei de vârsta ta.Succes!