| Sharky09 a întrebat:

Am si eu nevoie de o reclama pentru produsul ``elixirul dragostei`` si nu prea am idei(de fapt nu am deloc, nu ma pricep). As avea nevoie de cateva idei, un model de reclama, orice lucru care ma poate ajuta!
Nu vreau sa fie vorbaraie multa, ceva scurt, dar care sa impresioneze!

1 răspuns:
| k1NNNdeR a răspuns:

ATENTIE,ATENTIE.Am lucrul care o sa iti schimbe viata complet. ELIXIRUL DRAGOSTEI! Trebuie sa t-il achizitionezi neaparat.Merita.Pentru detalii sunati la 07...