| Ionutzzzuuuu a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat.Eu sunt in Spania si aici parintii mei aveau niste prieteni de familie.Si unul dintre prieteni astia sia adus o fata aici din Romania sa stea impreuna! Eu am fost pe la ei pe acolo si imi place de fata aia.Si mereu ea vorbeste cu mine. Daca merg undeva 'ex merg la magazin si am de luat mai multe ea se ofera repede sa mearga cu mine' odata nu gaseam o strada si ea a zis ca merge cu mine sa imi arate! dar ala nu o lasa sa vina.Am fost toti la munte si ea ma chema sa ma joc cu ea ca era o piscina pe acolo.Acuma 2 zile ai mei sau certat cu familia aia si azi au plecat in Romania cu tot cu ea.Ce ziceti cand se intoarce si o vad sa o chem pe afara? Sau cum as putea sa o chem afara cu ce scuza? Credeti ca o sai zica aluia? Tin sa mentionez ca ea are 18 ani si el 30. Dau funda si orce se poate da.

2 răspunsuri:
| robert48 a răspuns:

Cunosc genul de fara! Ai mare grija, nu pune suflet pe ea. Nu se va desparti de ala pentru tine niciodata, ea sta cu el dintr'un motivhappy Poate pe tine te place, poate ca vrea o escapada si nimic mai multhappy Bafta!

| Weedier a răspuns:

Pai da, s-o chemi. poti sa o chemi cand iubituso nu e acasahappy