| lAuRitAs a întrebat:

am si eu o intrebare am 16 ani si de cateva zile ejaculez sperma in somn. de aproximativ 3-4 zile si cand ma trezesc dimineata sunt murdar tot in boxeri, imi poate zice si mie cineva ce se intampla cu mine nu am mai avut probleme inainte si tocmai am terminat o relatie care se baza pe sex de 2 sau 3 ori pe saptamana... poate fi din cauza asta ca am facut-o de prea multeri ori? astept raspuns dua fundaaaaaaaaaaaaaa mersi TPU...

Răspuns Câştigător
| yoo23 a răspuns:

Acesta se numeste vis umed. A avut cateva un prieten de al meu, si din contra, e bine sa faci sex de mai multe ori, te eliberezi. Acum ca organismul tau nu mai are parte de el, te exciti in somn poate, si da afara...

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Tocmai din cauza asta. Va trece dar va mai trebui sa astepti o perioada.

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Eu cred că este vorba despre ejaculare în somn, care este perfect normală. Citește aici: http://www.sexpert.ro/forum/forum_display.php?fid=15&mid=43345
Numai bine!
Pumpkin Pie